Menu 0 Cart Search pl
Back Recommended / Other

SMA - artysta i jego marka - SZKOLENIE

About

Fundacja All That Art!, mia ART GALLERY, Highlite PR zapraszają na autorskie szkolenie z zakresu strategii marki artysty: ARTYSTA I JEGO MARKA!

16 czerwca 2014 (10:00 - 15:00) w mia ART GALLERY we Wrocławiu.

Na szkoleniu podejmiemy tematykę marki artystycznej, komunikacji twórcy z rynkiem sztuki i odbiorców, pośredników rynku – marszandów, managerów, kuratorów, PRu sztuki i ambasadorów marki twórcy.
Zapraszamy twórców: studentów i absolwentów (do 35 roku życia) Akademii Sztuk Pięknych, zainteresowanych znalezieniem miejsca dla siebie na rynku sztuki i miejsca na rynek sztuki w sobie, a także know how związanym z tematyką marki, rynku oraz komunikacji.

TRENERZY:
Magdalena Mielnicka (mia ART GALLERY, prezes Fundacji All That Art!)
marszand sztuki, manager reklamy, specjalista strategii marki, designer. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych: "Rynek Sztuki i Antyków (SAP, Kraków 2012), Szkoła Strategii Marki (SAR, Warszawa 2007). Członek SAP i CINOA. Od ponad 12 lat współwłaściciel i współprowadzący grupę biznesową MDesign oraz SleepWalker. Inwestuje na rynku sztuki. Interesuje się Sztuką Współczesną i Sztuka Młodą, szczególnie formą konceptualną, wideo i obecnością Sztuki Współczesnej w realnym otoczeniu odbiorcy.

Agata Makowska (mia ART GALLERY, Fundacja All That Art!)
Producentka wydarzeń artystycznych, specjalistka ds. PR i promocji – przez kilka lat prowadziła własną agencję PR, specjalizującą się w działaniach PR dla obszaru kultury (m.in. dla Przegląd Sztuki SURVIVAL, Galeria Mieszkanie Gepperta, Impart). Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim Współprowadzi mia ART GALLERY oraz All That Art!, a także własne studio tańca i pilates. Edukatorka - trenerka antydyskryminacyjna i gender, a także w obszarze samorozwoju oraz rynku sztuki z naciskiem na skuteczną komunikację.
Prywatnie pasjonatka współczesnej sztuki i szeroko rozumianej kultury, tancerka i trenerka fitness.

Matylda Dudek (współzałożycielka agencji Highlite PR: manager projektu, dyrektor ds. komunikacji z mediami)
Do projektów podchodzi strategicznie, planując ich długofalową realizację. Stoi za kompleksową obsługą marketingową i PR wielu projektów kulturalnych w tym m.in. Brave Festival, Krakowskie Reminiscencje Teatralne, Cropp Tattoo Konwent, Rymoliryktando, czy Kod Kultury Miasta. Jej relacje z dziennikarzami udowadniają że nie ma dwóch stron barykady. Praca to zarazem jej pasja. Od początku kariery prowadzi managersko jednego z wrocławskich artystów: Łukasza L.U.Ca Rostkowskiego.
Z wykształcenia internacjolog ze specjalizacją dyplomacja oraz pedagog (Wydział Nauk Społecznych, Uniwersytet Wrocławski).
Prywatnie przez wiele lat każdą wolną chwilę poświęcała malarstwu, które następnie zamieniła na projektowanie wnętrz kończąc dodatkowo zaoczne studia na tym kierunku na warszawskim ASP. Uwielbia sporty w szczególności snowboard, rower oraz pływanie. Za największe osiągnięcie XX wieku w dziedzinie rozwoju człowieka uważa: audiobook.


Other events

This site uses cookies. By using it, you accept the Privacy policy .

Reject
Close search

No results. Try to enter a different phrase.