Menu 0 Cart Search pl
Back Recommended / Other

Aukcja charytatywna "Kolumb płynie Czarostatkiem" na rzecz Kazia Więcka

About

Ruszyła Aukcja charytatywna "Kolumb płynie Czarostatkiem" na rzecz Kazia Więcka!
W organizacji  pomógł nam Dom Aukcyjny Desa Unicum a Artinfo.pl objęło patronat nad wydarzeniem.

Aukcja potrwa do 9 kwietnia.

Celem jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację 5-letniego Kazika Więcka, cierpiącego na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe oraz padaczką lekooporną.
Kazik to radosny pięcioletni chłopiec. Mimo to, na co dzień musi się zmagać z problemami niewyobrażalnymi dla jego zdrowych rówieśników. W wyniku komplikacji okołoporodowych doszło do rozległego uszkodzenia mózgu. Niedawno przeszedł skomplikowaną operację obustronnej rekonstrukcji stawów biodrowych. Dalsze leczenie i rehabilitacja są niezbędne.

By wspomóc tego dzielnego chłopca w walce o radosne dzieciństwo, a przede wszystkim życie bez bólu, mia ART GALLERY wraz z Desa Unicum zapraszają do udziału w aukcji, na której znalazły się piękne, sygnowane ilustracje w formie odręcznych prac na papierze i unikatowych wydruków autorstwa znanych wrocławskich ilustratorek i ilustratorów: Ewy Kozyry-Pawlak, Pawła Pawlaka, Magdy Wosik, Piotra Rychela, Tomasza Brody, Gosi Herby, Pawła Mildnera i Roberta Romanowicza. Są to nazwiska twórczyń i twórców ilustracji i autorskich książek dla dzieci wielokrotnie nagradzanych, znanych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
Na aukcji znalazły się również prace z kolekcji mia ART GALLERY, stworzone przez czołówkę polskich artystów związanych z Wrocławiem: Józefa Hałasa, Andrzeja Gieragi, Urszuli Madery, Łukasza Huculaka, Mariana Michalika i Eugeniusza Gepperta.
Te dzieła sztuki mają szansę stać się cennymi obiektami w Państwa kolekcji, a ich wartość – niezależnie od wylicytowanej kwoty – bezcenna. Aukcja online będzie trwała do 8 kwietnia 2021.

Photos

More pictures

Other events

This site uses cookies. By using it, you accept the Privacy policy .

Reject
Close search

No results. Try to enter a different phrase.